Hojdacia sieť so stojanom JURHAN: Otestovali sme za vás

Pridané: 27.7.2018 11:00:00 Počet zobrazení: 3101

27 Júl 2018

Hojdacia sieť veľká ako manželská posteľ. Prenosná a nezničiteľná. Ako sa na nej leží? Je látka pevná? Unesie dvoch dospelých? Ako sa montuje? Tieto a kopec ďalších otázok nám cez správy kladiete pomerne často. Rozhodli sme sa urobiť veľký spotrebiteľský test, aby sme vám o tovare, ktorý predávame, vedeli povedať čo najviac.

Hojdacia sieť so stojanom JURHAN: Otestovali sme za vás

Hojdacia sieť s dreveným stojanom JURHAN

Hojdacia sieť pre dvoch podrobená veľkému testu

Hojdačku so stojanom pre dve osoby od značky JURHAN sme jednému z klientov doviezli osobne. Zmontovali a hneď aj vyskúšali. Toto sú fotky, naše úprimné dojmy. A 6 ďalších dôvodov, prečo by ste mali hojdacej sieti JURHAN venovať pozornosť.

 

1. Nezničiteľnosť

Už keď sme hojdaciu sieť skladali, bolo cítiť, že vydrží. Je masívna, vyrobená z odolného smrekovca a všetky kovové diely sú nehrdzavejúce. Dobrá správa v prípade, ak ju chcete nechať vonku celoročne. Vydržať by mala aj látka, ktorá je zo špeciálnej nepretrhnuteľnej 100% bavlny.

 

2. Hojdacia sieť so stojanom pre dvoch NAOZAJ PRE DVOCH

Rozmer ležadla je 200cm (dĺžka) x 15cm (šírka). Štandardné manželské postele mávajú na šírku od 160 do 180cm. Táto sieť je teda veľká takmer ako vaše letisko v spálni.Obr. 2: Veľká plocha ležadla hojdacej siete JURHANBa čo viac, unesie aj dvoch chlapov! Skúšali sme, verte nám :) Oficiálna nosnosť je do 200kg a tú sme pri testovaní spolu so 4-ročným klientovým synom asi aj mierne prekročili. Dobrá správa: sieť bez problémov vydržala.

 

3. Poteší aj čistotné duše

Látka na ležadle je snímateľná a dá sa prať. To isté platí pre strešné tienenie. Ak sa teda pritrafí letná nehoda v podobe kvapnutej zmrzliny, alebo fľak od čerešní, nič sa nedeje. Látku vyperiete.

 

4. S tieňom či bez tieňa?

Chcete sa opaľovať? Nie je problém, strecha sa od stojana odníma veľmi ľahko. Chcete mať tieň? Za pár sekúnd ju dáte nazad. Variabilitu tohto riešenia sme si ihneď zamilovali. Ochranná strieška má pevnú kovovú výstuž a keď práve budete chcieť tieň, nepustí slnko ani o milimeter. Ani keď fúka.

 

5. Pre malých aj veľkých

Chcete, aby ju mohli používať aj vaše deti? Super správa je, že túto sieť môžete napínať alebo uvoľňovať pomocou reťazí a karabín. Je teda výškovo nastaviteľná.

 

6. Dáte ju kamkoľvek

Najväčšou výhodou tejto hojdacej siete je jej stojan. Je samostatne stojaca, takže nepotrebujete žiadne stromy v dobrej vzdialenosti, ani nemusíte vŕtať do steny či do stropu a báť sa, či si nezničíte dom. Táto hojdacia sieť stojí sama o sebe a v tom je jej najväčšia výhoda. Objednáte, rozbalíte, postavíte a potom už si iba užívať oddych. Kedykoľvek a kdekoľvek. Pri bazéne, na terase, v záhrade, či dokonca u susedov. Sieť totiž môžete aj preniesť!

Hojdacia sieť JURHAN pri bazéne

Obr. 3: Hojdacia sieť so stojanom pre dvoch pri bazéne

Má táto hojdacia sieť so stojanom pre dvoch aj negatíva?

Každá minca má dve strany a aj táto sieť má svoje drobné nevýhody. Čo konkrétne?

Robustnosť

Hojdacia sieť má na dĺžku až štyri metre. Hodí sa teda predovšetkým do väčších záhrad a na priestorovo veľkorysejšie terasy.

Iba v jednej farbe

Hojdacia sieť so stojanom z tmavého dreva a s látkou krémovej farby sa nemusí hodiť do každého exteriéru. Farby sú však dostatočne neutrálne na to, aby sa dali v prípade potreby zaujímavo doladiť. Prípadne sa budú hodiť tým, ktorí už na záhrade majú prvky tmavého dreva.

Farebné prevedenie - tmavohnedá konštrukcia a krémová plachta

Obr. 4: Hojdacia sieť so stojanom v tmavohnedej a krémovej farbe

Chcete si ju vyskúšať aj vy?

Dobrá správa. Hojdacia sieť so stojanom pre dvoch od značky JURHAN vyhráva nielen test pohodlnosti, ale aj cenový test. Patrí totiž medzi najdostupnejšie hojdacie siete na trhu.
Cena tohto produktu v našom eshope je momentálne iba 179,95 €.

POZRIEŤ SIEŤ V E-SHOPE

Páčil sa vám tento spotrebiteľský test? Chceli by ste si prečítať ďalšie? Sledujte pravidelne náš web, už teraz pre vás pripravujeme ďalšie testy našich produktov.


Sme e-shop overený zákazníkmi Heureky

 

"Skúsenosť len jedna, ale výborná, bezproblémová"


"... rýchla komunikácia, rýchle dodanie, video - montáž nábytku"

"Výborné ceny a expresne rýchle dodanie"


Tovar vám doručíme kuriérmi 

Slovak Parcel Service - logo

123 kuriér

alebo si ho vyzdvihnete na odbernom mieste

Zásielkovňa

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Prehliadaním e-shopu súhlasíte s ich používaním.

 

 

×

Tovar zakúpený v našom e-shope môžete kedykoľvek vrátiť do 14 dní  Odstúpenie od zmluvy - Vrátenie tovaru do 14 dní