O nás

Nápad začať ukázať zákazníkom kvalitu s rozumnou cenou sa v našich hlavách zrodil pred piatimi rokmi. Vtedy sme prišli na to, že nevieme nájsť obchod, v ktorom by sme dokázali naraziť na kvalitné bytové doplnky pre domácnosť. Nech sme hľadali akokoľvek usilovne nedokázali sme na slovenskom i českom trhu nájsť obchod, ktorý by dokázal kombinovať v doplnkoch pre domácnosť kvalitu i prepracovaný dizajn, ktorý považujeme za rovnako dôležitý ako precízne spracovanie a odolné použité materiály. A tak sme rozmýšľali, ako pre Vás vytvoriť a priniesť to najlepšie, čo sa dá.

Ako to už býva, keď hľadáte riešenie, rozhodli sme sa vytvoriť obchod, v ktorom by naši zákazníci našli všetko potrebné – široký výber doplnkov pre domácnosť od spoľahlivých dodávateľov, kvalitu, prepracovaný dizajn i priateľský prístup a radu, vždy keď ju budú potrebovať. Vznikol náš obchod, na ktorý sme mimoriadne hrdí, pretože spája všetky hodnoty, ktoré sú pre nás dôležité a kľúčové. Už 5 rokov každý deň pracujeme na tom, ako priniesť k Vám domov kvalitné veci a zároveň byť obchodom, ktorý je vám nápomocný v každom ohľade. Denne pracujeme na zlepšovaní našich služieb a denne sa snažíme objavovať nový tovar, ktorý by sme Vám na našich stránkach mohli priniesť.

Možno sa pýtate, čo všetko u nás nájdete. Objavíte u nás záhradný nábytok a doplnky i vybavenie pre nadšených pestovateľov v podobe skleníkov i príslušenstva, ktoré pri nich určite oceníte. Nezostali sme nič dlžní ani domácnosti a ponúkame široké množstvo doplnkov, nábytku i detských hračiek, ktoré potešia každé malé srdiečko. Samozrejme vieme, že domácnosť i záhrada často potrebujú opraviť a vyladiť nedostatky a preto ponúkame i široký výber príslušenstva do dielne.

Veľmi dobre vieme, že keď sa rozhodnete niečo si objednať, chcete mať svoju objednávku pripravenú a doručenú rýchlo. Dobrou správou preto pre Vás bude, že všetky naše položky, ktoré na internetových stránkach objednáte sa nachádzajú v našom sklade. Ušetríte teda dlhý čas strávený čakaním, kým položka dorazí na náš sklad a potom k vám. Všetko, čo ponúkame sa nachádza i u nás a preto Vám to môžeme vo veľmi krátkom čase zabaliť a odoslať k vám. A vy sa k svojim radostiam, maličkostiam či potrebným veciam dostanete oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Tovar zasielame vždy do 24 hodín a preto sa v krátkom čase objaví i u Vás doma.

Pri výbere produktov, ktoré sa na našich stránkach objavia si dávame pozor na výber dodávateľov. Všetky produkty objavené na našich internetových stránkach sa dovážajú z Nemecka a preto môžeme zaručiť ich kvalitné prevedenie a precízne spracovanie. Dávame si však záležať i na tom, aby sa u nás snúbila kvalita a rozumná cenaa preto nenájdete obchod, ktorý by ponúkal tovar za výhodnejšiu cenu.

Veľký ohľad kladieme na služby pre Vás, našich zákazníkov. A preto, či užpotrebujete poradiť s výberom či vyriešiť vrátenie alebo výmenu tovaru, sme pre vásk dispozícii na telefónnej linke. Rovnako nás nájdete aj na našom odbernom mieste, kde simôžete svoju objednávku osobne vyzdvihnúť. Spokojnosť našich zákazníkov je pre násprioritou, pretože chceme, aby Vám produkty zakúpené u nás prinášali radosť každý jeden deň.


Sme e-shop overený zákazníkmi Heureky

Overene zákazníkmi Heureky - logo

 

"Skúsenosť len jedna, ale výborná, bezproblémová"


"... rýchla komunikácia, rýchle dodanie, video - montáž nábytku"

"Výborné ceny a expresne rýchle dodanie"


Tovar k vám doručí kuriér 

Slovak Parcel Service - logo

 

Táto stránka používa cookies. Prehliadaním e-shopu súhlasíte s ich používaním.

 

 

×

Tovar zakúpený v našom e-shope môžete kedykoľvek vrátiť do 14 dní  Odstúpenie od zmluvy - Vrátenie tovaru do 14 dní