Polyratanová záhradná zostava a dážď? Žiaden problém!

Pridané: 7.5.2017 18:32:03 Počet zobrazení: 2135

07 Máj 2017

Ako ľahko sa to môže stáť. Ste unavení, chcete rýchlo do postele a zabudnete váš záhradný nábytok prikryť. V noci prší. Hlavne drevený nábytok je vtedy celkom premočený. Potom to trvá večnosť, kým sa znova vysuší. Pri polyratanovej záhradnej súprave si nemusíte robiť žiadne starosti. Umelé vlákna záhradného nábytku nemajú žiadne póry, do ktorých by vlhkosť mohla preniknúť. Preto nábytok nenaberá žiadnu vlhkosť a rýchlo sa opäť vysuší. Materiál bez problémov odoláva aj snehu a mrazu.

Preto môže tento záhradný nábytok stáť vonku dokonca aj v zime. Jednako vám odporúčame  ratanový nábytok cez
zimu prikryť a skladovať v suchu. Tým zabránite znečisteniu.

Ľahké čistenie a udržiavanie záhradného nábytku z polyratanu

umelý ratan detail sedacej súpravy

Polyratanový záhradný nábytok sa veľmi ľahko ošetruje a je nenáročný. Ľahké znečistenie sa dá často odstrániť len vlhkou handrou. Ak je špina zostáva, pridajte do vody jemný čistiaci prostriedok. Saponát odstráni zaschnutú špinu bez námahy. Po odstránení škvŕn vysušte dobre povrch nábytku utierkou z mikrovlákien. Tak zabránite vzniku nepekných mokrých škvŕn.

Nepoužívajte na čistenie žiadne rozpúšťadlá ani prášok. Ani vysokotlakové čističe, drôtené alebo iné špicaté či tvrdé kefy nie sú na čistenie polyratanu vhodné. Záhradný nábytok by sa tak mohol poškodiť.

Okrem toho vám odporúčame polyratanový záhradný nábytok po každom použití prikryť. Ochránite ho tak pred znečistením a pred ďalším použitím ho netreba očistiť. A taktiež vám dlhšie vydrží. Môžete tiež použiť špeciálne antistatické spreje. Tie dostať v drogériách alebo špeciálnych obchodoch. V zime ho tiež prekryte plachtou. Na jar si tak ušetríte čistenie.

Z vypletaného polyratanového nábytku sa môžete tešiť dlhé roky

ratanovy nabytok detail Umelé vlákna vypletaného nábytku sú úplne rezistentné voči UV lúčom. Preto tento záhradný nábytok nebledne, ale zachováva svoju pôvodnú farbu a vznešený vzhľad po mnohé roky. Tak sa môžete z vášho pohodlného záhradného nábytku dlho tešiť. 

Prečo kúpiť polyratanový záhradný nábytok online – a prečo v našom obchode?

Chcete kúpiť nový záhradný nábytok na terasu, balkón, alebo do zimnej záhrady výhodne online? Potom si prezrite náš obchod. Nájdete v ňom polyratanový záhradný nábytok za top ceny. Sotva nájdete iný onlilne shop, v ktorom by ste porovnateľný záhradný nábytok mohli tak výhodne objednať online.

Exteriér vášho príbytku môžete vďaka tomuto vznešenému nábytku premeniť súčasne na luxusný dovolenkový raj. Teplé letné dni vychutnáte pod holým nebom.

Okrem toho je tento záhradný nábytok mimoriadne odolný voči zvetrávaniu a mrazu, snehu, intenzívnym slnečným lúčom a aj silnému dažďu. Súpravy si dlho uchovávajú svoju farbu a veľmi ľahko sa čistia. Záhradný nábytok z polyratanu je atraktívny a príjemný na pohľad. Uvidíte: so záhradným nábytkom z nášho shopu si užijete veľa radosti a radi budete tráviť leto na terase alebo balkóne.

V tomto obchode platí: záhradný nábytok si dnes objednáte a o pár dní je u vás! 

Objednajte si teraz polyratanový nábytok za výhodnú cenu online cez náš obchod. Poskytneme vám rýchlu dodávku priamo na udanú adresu ako aj bezplatný dovoz. Naši špeditéri dodávajú záhradný nábytok dobre zabalený na adresu, akú si želáte. Nezáleží na tom, či je to k vám domov, k priateľom, do práce – nemusíte nábytok vyzdvihovať v nejakom špeciálnom obchode. Už po niekoľkých pracovných dňoch od vašej objednávky vám bude priamo doručený. Určite si tak váš nový polyratanový nábytok radi objednáte cenovo výhodne online.

Máte k záhradnej zostave z polyratanu ešte nejaké otázky?

Máte ešte nejaké otázky k nášmu záhradnému nábytku? Alebo potrebujete odbornú radu? Potom sa s nami skontaktujte. Náš servisný team vám rád poradí. Máte problémy s montážou polyratanovej záhradnej zostavy? Aj po dodaní záhradného nábytku sme vám ochotne k dispozícii.

7 cm hrubé podušky na sedenie s dvojitou väzbou a snímateľnými poťahmi, dajú sa prať8 stoličiek s 8 odnímateľnými poduškamiRatanová sedacia zostava Barcelona nožičky 


Sme e-shop overený zákazníkmi Heureky

 

"Skúsenosť len jedna, ale výborná, bezproblémová"


"... rýchla komunikácia, rýchle dodanie, video - montáž nábytku"

"Výborné ceny a expresne rýchle dodanie"


Tovar vám doručíme kuriérmi 

Slovak Parcel Service - logo

123 kuriér

alebo si ho vyzdvihnete na odbernom mieste

Zásielkovňa

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Prehliadaním e-shopu súhlasíte s ich používaním.

 

 

×

Tovar zakúpený v našom e-shope môžete kedykoľvek vrátiť do 14 dní  Odstúpenie od zmluvy - Vrátenie tovaru do 14 dní