RECENZIA: Otočný konferenčný stolík

Pridané: 23.12.2019 11:05:21 Počet zobrazení: 1844

23 December 2019

Stolček „prestri sa“ je vďaka moderným technológiám takmer na svete. Tento sa síce sám nezásobí dobrotami, no je variabilný a to, ako dokáže meniť svoj tvar, vám vyrazí dych.

RECENZIA: Otočný konferenčný stolík

Ako z filmu Transformeri

Kto by nepoznal komixový film, kde sa autá menia na strojových superhrdinov? Obyčajné auto sa vo filme behom pár sekúnd doslova „prestavia“ na robota, ktorý dokáže kráčať, skákať, strieľať a biť sa ako poriadny zápasník. 

Konferenčný stolík, ktorý sme za vás otestovali, sa síce nemení na bitkára, no dokáže sa meniť naozaj ako chameleón. Vďaka unikátnej technológii dokáže strojnásobiť svoju úložnú plochu, alebo sa naopak scvrknúť na tretinu pôvodnej veľkosti. Prispôsobiť si dokážete aj jeho tvar a vzhľad podľa toho, akú máte náladu, alebo akú veľkú máte návštevu. 

 

Video: Ukážka „premien“ konferenčného stolíka

 

Malý stolík, keď potrebujete šetriť miesto

V máloktorej slovenskej obývačke je kopec priestoru nazvyš. Treba ním šetriť a preto si Slováci kupujú pri zariaďovaní obývačky malé konferenčné stolíky, ktoré slúžia počas bežného dňa na odkladanie drobností, ovládačov od televízora, časopisy či šálku s kávou. V tomto prípade by mal byť stolík čo najmenší. Čo ale v prípade, keď ho potrebujeme rýchlo „nafúknuť“?  

1

Obr. 1: Zložený konferenčný stolík

 

Veľký stolík, keď máte návštevu

Schopnosť meniť sa variabilne na počkanie je pri konferenčnom stolíku neoceniteľná. Tento, ktorý sme testovali, to dokáže vďaka unikátnej otočnej technológii, ktorá vrchným dvom platniam umožňuje otáčať sa o 360°. Tak dokážeme z malého konferenčného stolíka získať pomerne veľký stôl, kam môžeme naukladať napríklad občerstvenie pre početnejšiu návštevu. 


2

Obr. 2: Rozložený konferenčný stolíkTvar a dizajn podľa nálady

Okrem praktickej stránky má tento stolík aj vysoko estetický rozmer. Môžete si ho totiž upravovať podľa nálady a presne tak, ako sa vám práve hodí. Chcete rýdzo pravidelné geometrické tvary? Alebo chcete nepravidelné útvary, ktoré sú akoby voľne zavesené v priestore? Tento konferenčný stolík vám umožní hrať sa s dizajnom a vaša obývačka môže každý deň vyzerať inak. 

 

Kvalita materiálu a ľahká údržba

Stolíku sme pri testovaní dali riadne zabrať, rozliali sme naň kávu, natrúsili z chlebíčkov a takisto sme ho poriadne ucapkali. Jeho obrovskou výhodou je však úprava s vysokým leskom (tzv. High Gloss Design), vďaka ktorej konferenčný stolík veľmi jednoducho očistíte obyčajnou navlhčenou utierkou. 

Stolík je vyrobený v Nemecku a už na prvý pohľad je na ňom vidieť, že ide o kvalitu. Okrem dreva s vysoko lesklou úpravou sú na stolíku aj veľmi elegantné chrómové nožičky. 

Stolík aj čo to vydrží, má nosnosť až 20 kg. 

 

Finálne zhodnotenie

Konferenčný stolík značky Jurhan ponúka veľa muziky za relatívne málo peňazí. V cene jedného stolíka sú vďaka variabilite rozloženia v podstate tri stolíky. Za kúpu hovorí aj povrchová úprava, ktorá sa veľmi jednoducho udržiava. Čerešničkou na torte je elegantný a moderný dizajn, ktorý oživí každú obývačku. Vyskúšajte, ako bude vyzerať v tej vašej. 

 

--> DO E-SHOPU: Variabilné konferenčné stolíky s vysoko lesklou úpravou (biely aj čierny)


Sme e-shop overený zákazníkmi Heureky

 

"Skúsenosť len jedna, ale výborná, bezproblémová"


"... rýchla komunikácia, rýchle dodanie, video - montáž nábytku"

"Výborné ceny a expresne rýchle dodanie"


Tovar vám doručíme kuriérmi 

Slovak Parcel Service - logo

123 kuriér

alebo si ho vyzdvihnete na odbernom mieste

Zásielkovňa

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Prehliadaním e-shopu súhlasíte s ich používaním.

 

 

×

Tovar zakúpený v našom e-shope môžete kedykoľvek vrátiť do 14 dní  Odstúpenie od zmluvy - Vrátenie tovaru do 14 dní